Amazon’dan 165 TL’ye SoundPEATS Gerçek Kablosuz Kulaklık Satın Alabilirsiniz.

İş ortağınız ve müzik arkadaşınız olarak pazarlanan SoundPEATS True Wireless Earbuds , etkileyici bir dizi özelliğe sahiptir.

TWS kulaklıklarının çoğu, arama sırasında düşük ses kalitesi sağlarken, SoundPEATS TrueCapsule kablosuz kulaklıkları ahizesiz ve net iletişim sağlar. Hem kulakiçi hem de kesintisiz ve net bir dönüşüm için yüksek tanımlı ses yalıtımı teknolojisi için kullanışlı olan yüksek kaliteli bir mikrofona sahiptir.

TrueCapsule Bluetooth kulaklıkları, Biyolojik diyaframla birleştirilmiş en yeni Bluetooth 5.0 teknolojisini benimsiyor ve genel bir üstün dinleme deneyimi, daha net bir ses ve sağlam bir bağlantı için küresel bir profesyonel Realtek yonga setini bir araya getiriyor. Şarj kutusundan alındığında otomatik olarak açılacak ve tekrar yerleştirildiğinde kapanacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca, aktive edilmesi kolay bir ses yardım özelliği ile birlikte gelir. Etkinleştirmek için tek yapmanız gereken çok işlevli düğmeye iki kez basmak. Akıllı dokunuş kontrolü sayesinde, düğme giyildiğinde rahatsızlığa neden olmaz. Kulakiçi terleme için IPX5 değerindedir.

SoundPEATS Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, şarj başına dört saat müzik süresi sunar. Toplamda 24 saat etkileyici bir oyun süresi sunar. Bu kablosuz kulaklıklar, gittiğiniz her yerde sizi bütün bir gün boyunca koruyabilir.

Öte yandan, Mpow T3 Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, tek bir şarjla yalnızca 3.5 saat müzik performansı sunar ve şarj kutusunun içine yerleştirildiğinde 16,5 saat müzik sunar.

Özellik yüklü SoundPEATS Gerçek Kablosuz Kulakiçi normalde 36,99 $ ‘ı geri getirecek, ancak şimdi ellerinizi sadece 28,99 $ düşürülmüş bir fiyatla alabilirsiniz. Başka bir deyişle, ter atmadan fazladan 8 $ kazanabilirsiniz. İndirimlerin yalnızca ödeme işlemi sırasında geçerli olacağını unutmayın.

SoundPEATS Gerçek Kablosuz Kulaklıklara göz atmak ve zaman kaybetmeden siparişinizi vermek için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz . Burada, indirimin yalnızca 18 Ağustos’a kadar geçerli olacağını belirtmekte fayda var.

Kaynak

https://www.gizmochina.com/2019/07/22/buy-soundpeats-true-wireless-earbuds-for-just-28-99-from-amazon/

Yazar: Enes

2 thoughts on “Amazon’dan 165 TL’ye SoundPEATS Gerçek Kablosuz Kulaklık Satın Alabilirsiniz.

  ibrahim

  (Temmuz 22, 2019 - 1:13 pm)

  TeknoJistin eski editörü olarak hala takip ediyorum Başarıların devamını dilerim enes abi 🙂

   Enes

   (Temmuz 23, 2019 - 7:15 am)

   Teşekkür ederiz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir