Süper Kupa’da Sahaya Giren YouTuber Deli Mi Ne’den Özür Videosu Geldi

14 Ağustos akşamı İstanbul’da Liverpool ile Chelsea arasında oynan UEFA Süper Kupa maçında sahaya atlayarak her kesimden tepki çeken Türk YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Serbest kaldıktan sonra YouTube kanalından açıklama yapan Yılmaz, takipçilerinden af diledi.

Dün gece oynanan Süper Kupa maçının 14. dakikasında sahaya atlayıp oyunun duraksamasına sebep olan ve takipçileri de dâhil olmak üzere birçok kişinin tepkisini çeken Türk YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz, beraberinde gözaltına alınan 4 arkadaşıyla birlikte adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Serbest bırakılışının ardından kısa bir süre sonra “Deli Mi Ne?” isimli YouTube kanalına “ÖNEMLİ AÇIKLAMA” başlığıyla bir video yükleyen Yılmaz, yaşananlardan dolayı mutsuz olduğunu dile getirdi.

1 dakika 56 saniyelik videoya Türk halkından özür dileyerek başlayan Yılmaz, herkesin merak ettiği bu eylemi neden gerçekleştirdiği sorusuna da yanıt verdi. O gün orada bulunan herkes gibi heyecanla maça gittiğini ve bir video hazırlığında olmadığını belirten ünlü YouTuber, heyecana kapılıp sahaya atladığını söyledi. Videoda kendisinin de bir milli takım oyuncusu olduğunu ifade eden Yılmaz, kendisini izleyen herkesten af diledi.

İşte Ali Abdülselam Yılmaz’ın Deli Mi Ne kanalından yaptığı açıklama:

Yazar: Enes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir